WYTWORNICA DYMU CIĘŻKIEGO Wytwornica dymu ciężkiego cieszy się coraz większą popularnością zwłaszcza wśród Młodych Par. Wszyscy, którzy widzieli pierwszy taniec w obłokach twierdzili, że wygląda niesamowicie, wręcz magicznie. Dym unosi się do wysokości kolan, więc Wasz taniec będzie wyglądał, jakbyście dryfowali w chmurach. Oprócz pierwszego tańca, wytwornica dymu ciężkiego stosowana jest najczęściej podczas krojenia tortu weselnego, później przy podziękowaniach dla rodziców. A może masz inny pomysł, kiedy chciałbyś, aby spowiły Was obłoki? Zadzwoń, porozmawiamy 602 812 505.
LOKALIZACJA Działam w Częstochowie i okolicach, ale także w takich miejscowościach jak Katowice, Kraków, Wrocław, Opole, Łódź, Kielce, Warszawa.
O MNIE Zajmuję się organizacją oprawy muzycznej wesel i imprez okolicznościowych od 1992 roku. Od tamtej chwili świadczyłem swoje usługi na różnego rodzaju imprezach: dyskotekach, weslach, komersach, studniówkach, urodzinach, imprezach firmowych i karakoke. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i zaufanego DJ-a, który profesjonalnie poprowadzi Państwa imprezę zapraszam do skorzystania z mojej oferty.