O MNIE
Przeglądacie moją stronę internetową, więc szukacie DJ-a. Dobrze trafiliście, bo od początku lat 90. zajmuję się oprawą muzyczną imprez, od karaoke w pubach, przez dyskoteki, spotkania i eventy firmowe, komersy i studniówki, na weselach kończąc. Muzyka to moja pasja, moją misją jest Wasza dobra zabawa. Od lat pomagam Młodym Parom w organizacji muzycznej strony wesela i rozruszaniu ich gości. Wbrew obawom niektórych, nawet najbardziej nobliwi zaproszeni potrafią się świetnie bawić przy odrobinie zachęty. Oczywiście wesela to nie wszystko; komersy i studniówki różnią się od wesel, zdaję sobie sprawę, że oczekujecie czegoś zupełnie innego. Mam za sobą szereg takich zabaw i wiecie co? Za każdym razem potraficie mnie zaskoczyć Waszą niezwykle pozytywną energią, którą zarażacie wszystkich wokół, nie wyłączając Waszych nauczycieli :) Skoro jesteśmy przy imprezach do białego rana, nie zapominajmy o urodzinach, rocznicach i innych ważnych dla Was uroczystościach, podczas których bawić się macie przede wszystkim Wy – ja jestem od tego, by tę zabawę Wam zapewnić. Bycie DJ-em i wodzirejem to fantastyczna sprawa. Czasem jednak wypada spoważnieć. Nie raz byłem konferansjerem czy prezenterem i pomagałem szefostwu firm w poprowadzeniu ważnych spotkań. Szanowni Państwo, jeśli potrzebujecie kogoś, kto nagłośni Wam szkolenie czy pomoże w przeprowadzeniu meetengu, nie mogliście trafić lepiej – powiedzcie, czego Wam trzeba, a ja zajmę się resztą. Niezależnie od tego, czy szukacie DJ-a na imprezę, urodziny czy wesele, czy być może trzeba Wam profesjonalnego konferansjera lub prezentera – zapraszam do kontaktu. Dzwońcie pod numer: 602 812 505.
LOKALIZACJA Działam w Częstochowie i okolicach, ale także w takich miejscowościach jak Katowice, Kraków, Wrocław, Opole, Łódź, Kielce, Warszawa.
O MNIE Zajmuję się organizacją oprawy muzycznej wesel i imprez okolicznościowych od 1992 roku. Od tamtej chwili świadczyłem swoje usługi na różnego rodzaju imprezach: dyskotekach, weslach, komersach, studniówkach, urodzinach, imprezach firmowych i karakoke. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i zaufanego DJ-a, który profesjonalnie poprowadzi Państwa imprezę zapraszam do skorzystania z mojej oferty.