WESELE Paro Młoda! Już niebawem powiecie sobie przy świadkach magiczne „TAK”, już niebawem założycie sobie obrączki. Panno Młoda, na pewno wybrałaś już sukienkę i znalazłaś zaproszenia ślubne. Te najpiękniejsze, no bo jakie by inne? Twój przyszły Mąż rozejrzał się za autem, które przywiezie Was na ceremonię, Wasi Świadkowie zapewne skrycie organizują Wam wieczory panieński i kawalerski. Wybraliście już salę, w której będziecie się bawić do rana. To będzie niezapomniana noc, wszyscy o tym wiemy. Byłem na wielu weselach. Na niektórych nawet jako gość. Wiem, jak bardzo się staracie, by wszystko było idealnie, jak w prawdziwej bajce. A czy wiecie, że nie musicie martwić się o wszystko? Częścią muzyczną i zabawą Waszych gości zajmę się ja – robię to od prawie ćwierćwiecza i cały czas to kocham. Gwarantuję Wam, że wspólnie porwiemy w tany każdego! Pamiętajcie, że w tym dniu najważniejsi jesteście Wy – to Wy macie decydujące słowo co do zabaw, jakie będą na weselu, muzyki, jaką zagram. Nie zrobię nic przeciw Wam – jestem tam po to, byście nie musieli przejmować się drobiazgami, tylko celebrować tę magiczną noc. Powiedzcie, czego Wam trzeba, a dokładnie to otrzymacie. Oprócz muzyki i animowania Waszej imprezy chciałbym Wam pomóc przy Waszym pierwszym tańcu. Uwaga wszystkich gości, tak jak podczas składania przysięgi małżeńskiej, skupiona będzie tylko na Was. A może by tak urozmaicić pierwszy taniec specjalnym oświetleniem albo wytwornicą dymu ciężkiego? Tak się składa, że dysponuję tego typu sprzętem, efekty możecie obejrzeć w galerii. Jeśli macie, drodzy Państwo Młodzi, dodatkowe pytania, dzwońcie, na pewno wspólnie uda nam się stworzyć wesele, o którym długo będzie głośno: 602 812 505. .
LOKALIZACJA Działam w Częstochowie i okolicach, ale także w takich miejscowościach jak Katowice, Kraków, Wrocław, Opole, Łódź, Kielce, Warszawa.
O MNIE Zajmuję się organizacją oprawy muzycznej wesel i imprez okolicznościowych od 1992 roku. Od tamtej chwili świadczyłem swoje usługi na różnego rodzaju imprezach: dyskotekach, weslach, komersach, studniówkach, urodzinach, imprezach firmowych i karakoke. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i zaufanego DJ-a, który profesjonalnie poprowadzi Państwa imprezę zapraszam do skorzystania z mojej oferty.