STUDNIÓWKI Skończyliście właśnie szkołę? Jesteście w połowie liceum czy technikum? A może już za 100 dni matura? Czas się zabawić! Drodzy Uczniowie, wiem, że to ważne dla Was wydarzenia, wiem też, że to moment, w którym chcecie się poczuć wyjątkowo. Niebawem przed Wami ważne decyzje. Teraz jednak trzeba się wyszumieć. Oprawą tego typu eventów zajmuję się od lat. Nieważne, czy chcecie zorganizować imprezę tylko we własnym gronie, czy będziecie się bawili wspólnie z nauczycielami, pomogę Wam i postaram się, by każdy z Was był zadowolony. W razie jakichkolwiek pytań śmiało dzwońcie, na pewno nawiążemy współpracę 602 812 505 ;)
LOKALIZACJA Działam w Częstochowie i okolicach, ale także w takich miejscowościach jak Katowice, Kraków, Wrocław, Opole, Łódź, Kielce, Warszawa.
O MNIE Zajmuję się organizacją oprawy muzycznej wesel i imprez okolicznościowych od 1992 roku. Od tamtej chwili świadczyłem swoje usługi na różnego rodzaju imprezach: dyskotekach, weslach, komersach, studniówkach, urodzinach, imprezach firmowych i karakoke. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i zaufanego DJ-a, który profesjonalnie poprowadzi Państwa imprezę zapraszam do skorzystania z mojej oferty.