POPRAWINY Czasem jeden wieczór hucznej zabawy to za mało. Wiem, że niektórzy z Was, drodzy Państwo Młodzi, organizują wesela dwudniowe, wraz z poprawinami. Weselne afterparty to świetna okazja, by jeszcze trochę poszaleć, porozmawiać z dawno niewidzianą rodziną, pobawić się w gronie najbliższych. To jest do zrobienia. Trochę tańca, trochę spokojniejszych nut do zwykłej rozmowy. To zwykle działa dobrze. Oczywiście, jeśli macie inny pomysł – powiedzcie, wspólnie zorganizujemy Wasze wymarzone poprawiny. Jeśli macie, drodzy Państwo Młodzi, dodatkowe pytania, dzwońcie, na pewno wspólnie uda nam się stworzyć wesele, o którym długo będzie głośno: 602 812 505.
LOKALIZACJA Działam w Częstochowie i okolicach, ale także w takich miejscowościach jak Katowice, Kraków, Wrocław, Opole, Łódź, Kielce, Warszawa.
O MNIE Zajmuję się organizacją oprawy muzycznej wesel i imprez okolicznościowych od 1992 roku. Od tamtej chwili świadczyłem swoje usługi na różnego rodzaju imprezach: dyskotekach, weslach, komersach, studniówkach, urodzinach, imprezach firmowych i karakoke. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i zaufanego DJ-a, który profesjonalnie poprowadzi Państwa imprezę zapraszam do skorzystania z mojej oferty.