IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE Właśnie kończysz 18 lat? Organizujesz zjazd dawno niewidzianych kolegów ze szkolnych lat? Twoja najlepsza przyjaciółka bierze ślub i chcesz zaskoczyć ją niezapomnianym wieczorem panieńskim? Twoi rodzice mają okrągłą rocznice ślubu? A może sam obchodzisz taki jubileusz? Trzeba to uczcić! Nieważne, czy potrzebujesz imprezy do białego rana w świetle reflektorów, czy zależy Ci na stonowanej zabawie – razem możemy wszystko. Posiadam bardzo bogaty repertuar muzyczny, w związku z czym na pewno sobie coś wybierzesz. Oczywiście tempo zabawy dostosujemy do możliwości Twoich gości. Przecież osiemnastka jest zupełnie inna od pięćdziesiątej rocznicy ślubu Twoich dziadków. A co byś powiedział, by dziadkowie mogli jeszcze raz zatańczyć swój pierwszy taniec? W chmurze dymu z wytwornicy dymu ciężkiego i niezwykłym oświetleniem ? Wszystko da się zorganizować, tylko powiedz mi, czego potrzebujesz. Dyskoteki? Stonowanej zabawy dla nestorów? Przygrywania tylko do stacjonarnej biesiady? Zadzwoń, omówimy szczegóły 602 812 505.
LOKALIZACJA Działam w Częstochowie i okolicach, ale także w takich miejscowościach jak Katowice, Kraków, Wrocław, Opole, Łódź, Kielce, Warszawa.
O MNIE Zajmuję się organizacją oprawy muzycznej wesel i imprez okolicznościowych od 1992 roku. Od tamtej chwili świadczyłem swoje usługi na różnego rodzaju imprezach: dyskotekach, weslach, komersach, studniówkach, urodzinach, imprezach firmowych i karakoke. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i zaufanego DJ-a, który profesjonalnie poprowadzi Państwa imprezę zapraszam do skorzystania z mojej oferty.