IMPREZY FIRMOWE (EVENTY) Szanowni Państwo! Na wstępie dziękuję, że zdecydowali się Państwo przeczytać tych kilka słów. Organizacja imprezy firmowej to spore wyzwanie. W takich miejscach znajdują się pracownicy najróżniejszego szczebla, od dyrektorów, przez kierownictwo, na zwykłych pracownikach kończąc. Wiem, że potrzebują Państwo pełnego profesjonalizmu, przecież często na swoje eventy zapraszają Państwo gości z innych przedsiębiorstw i swoich kontrahentów, więc wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Przedstawię Państwu trzy powody, które sprawiają, że jestem dobrą osobą do pomocy w organizacji Państwa eventu. Po pierwsze, jestem konferansjerem i prezenterem od prawie ćwierćwiecza i swoje doświadczenie budowałem prowadząc imprezy firmowe takich przedsiębiorstw jak m.in. Castorama, Leroy Merlin, Koksownia Nowa, Wachelka Inergis, Kronos, TRW czy imprezy organizowane przez miasto Częstochowę (na przykład Sylwester 2008/2009 na placu Biegańskiego). W związku z tym mają Państwo pewność, że wiem, co robię, a świadczone przeze mnie usługi są tym, czego Państwo potrzebują. Po drugie, dysponuję własnym nagłośnieniem (od małych imprez po duże koncerty w plenerze). Dzięki temu nie muszą Państwo dodatkowo martwić się kolejnymi elementami Państwa eventu – za jednym telefonem mogą Państwo otrzymać nie tylko pomoc profesjonalnego konferansjera, ale także niezbędny przy takim wydarzeniu sprzęt. Po trzecie, zapewniam także Państwu oprawę muzyczną. Wiadomym jest, że imprezy firmowe składają się z części oficjalnych i tych bardziej kuluarowych. Jestem w stanie zadbać o wszystkie. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego: 602 812 505.
LOKALIZACJA Działam w Częstochowie i okolicach, ale także w takich miejscowościach jak Katowice, Kraków, Wrocław, Opole, Łódź, Kielce, Warszawa.
O MNIE Zajmuję się organizacją oprawy muzycznej wesel i imprez okolicznościowych od 1992 roku. Od tamtej chwili świadczyłem swoje usługi na różnego rodzaju imprezach: dyskotekach, weslach, komersach, studniówkach, urodzinach, imprezach firmowych i karakoke. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i zaufanego DJ-a, który profesjonalnie poprowadzi Państwa imprezę zapraszam do skorzystania z mojej oferty.